لوگو

مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر؛

تولید مایع ضدعفونی کننده ارکید در شرکت پاکسان کار جهادی بود

پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز:خط تولید محلول ضدعفونی کننده ارکید با حضور دکتر محسنی مجد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در شرکت پاکسان راه اندازی شد.

شرکت پاکسان در راستای پاسخ گویی به نیازهای جامعه روز شنبه دهم اسفندماه، خط تولید محلول ضدعفونی کننده ارکید را با حضور دکتر محسنی مجد جمعی از اعضای هیئت مدیره، مدیران و معاونین شرکت توسعه صنایع بهشهر مهندس بابک مصطفایی مدیرعامل شرکت پاکسان، اعضای هیئت مدیره و مدیران این مجموعه در شرکت پاکسان راه اندازی کرد.

به گزارش پاکسان نیوز، دکتر محسنی مجد مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر در حاشیه افتتاح این خط تولید در جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت پاکسان، اعضای هیئت مدیره، و جمعی از مدیران شرکت پاکسان ضمن تقدیر از مدیرعامل این مجموعه گفت: این اتفاق خجسته، حاصل کار جهادی و مدیریت مهندس مصطفایی بود که در کمترین زمان ممکن مجوزهای تولید این محصول گرفته شد و برای رفاه حال هموطنان عزیز در زمان اندکی این ماده ضدعفونی کننده به تولید انبوه رسید.

وی به عرضه شدن این محصول در روز جمعه در برخی از فروشگاه های تهران اشاره کرد و افزود: این کار خداپسندانه شایسته تقدیر و تشکر است و بی شک کاری که برای رضای خدا و خلق خدا باشد نیاز به تبلیغ ندارد و تعصبی که شرکت پاکسان از دیرباز به هموطنان خود داشته و دارد ستودنی است.

مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خوشنام بودن برندهای پاکسان خاطرنشان کرد: برندهای پاکسان از دیرباز مورد توجه مردم بوده و همواره محصولات باکیفیتی را روانه باز کرده است و همه ما در خانه و خانواده از دیرباز از محصولات آن استفاده می کنیم.

دکتر محسنی مجد در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از مهندس بابک مصطفایی مدیرعامل به دلیل اقدام به موقع در تولید محلول ضدعفونی کننده ارکید یادآورشد: من در این اقدام جهادی مسئولیت پذیری را دیدم و به تمام مدیران و پرسنل این مجموعه تبریک می گویم که چنین مدیر لایقی در این مجموعه دارید و مطمعن هستم که روز به روز شاهد موفقیت‌های پایدار شرکت پاکسان باشیم.

مهندس بابک مصطفایی مدیرعامل شرکت پاکسان با اشاره به اهداف این مجموعه از راه اندازی این خط تولید گفت: در راستای پاسخ‌گویی به نیاز جامعه محلول ضدعفونی‌کننده ارکید را تولید و در سبد کالایی محصولات خود قرارداد تا بتواند به نیاز جامعه پاسخ داده و نیاز هموطنان عزیز به مواد ضدعفونی کننده را مرتفع کنیم.

وی در آیین افتتاحیه خط تولید این محصول جدید افزود: در شرایطی به سر می بریم که باید هر کمکی که از عهده ما برمی آید در حق همونان مان انجام دهیم. شرکت پاکسان با بیش از ۵۷ سال سابقه همواره در کنار مردم ایستاده و تلاش نموده محصولات با کیفیت خود را در سبد خانوار قرار دهد اینک نیز لازم است که رسالت خود را که همان شعار«پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد است»را اجرایی نماییم تا از دغدغه های هموطنان مان کم کنیم.

مهندس مصطفایی با اشاره به این نکته که این محلول ضدعفونی کننده با برند ارکید تولید می‌شود خاطرنشان کرد: در این خط در ابتدای امر تولید روزانه ۵هزار لیتر محلول تولید می شود که برای ضدعفونی کردن دست و سطوح مناسب بوده و حاوی ۸۰درصد الکل و مطابق با استانداردهای جهانی است.

دکتر محسنی مجد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و هیئت همراه در بخش دیگری از آئین افتتاحیه خط تولید مایع ضدعفونی کننده ارکید از دیگر بخش‌های ستادی و خطوط تولیدی شرکت پاکسان بازدید نمود و ضمن خداقوت به پرسنل خطوط تولیدی بابت زحمات شبانه روزی آنها در تولید این ماده ضدعفونی کننده قدردانی کرد.

همچنین مهندس بابک مصطفایی مدیرعامل پاکسان از توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده دست و صابون سیو هتلی طی روزهای عادی در ایستگاه های مترو و مراکز پر تردد تهران بزرگ خبر داد.

 

 

نویسنده : admin

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما