مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سهامی عام هلدینگ سیمان فارس و خوزستان برای سال مالی متنهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ امروز ۳۱ تیر بر اساس اعلام قبلی و با حضور اعضای هیات رییسه و بیش از ۶۶ درصد از سهام داران در مرکز همایش های تلاش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیمان فارس و خوزستان، در جریان این مجمع تقسیم ۲۵۰ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید. شایان توجه است که برای نخستین بار مجمع عمومی عادی سیمان فارس و خوزستان دو ماه پس از پایان سال مالی برگزار شد.

مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی صورت های مالی شرکت را تایید کرد. اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت های مالی شرکت اصلی مقبول و در خصوص صورت های مالی تلفیقی با کاهش قابل توجه در بندهای گزارش نسبت به سال گذشته مشروط گردید.

تسهیلات صندوق ذخیره ارزی و فاینانس خودگردان سیمان آبیک نیز با پیگیری های مسئولان شرکت تسویه شده است. این موضوع منجر به کاهش هزینه های مالی شرکت سیمان آبیک خواهد شد.

افزایش سرمایه شرکت های سیمان فارس نو، خزر، نی ریز و بهبهان در سال ۹۸ از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی انجام شد. افزایش سرمایه شرکت سیمان خوزستان نیز در حال انجام است.

در ادامه این مجمع سازمان حسابرسی برای سال آینده به عنوان حسابرس و بازرس قانونی انتخاب شد. تغییر اساسنامه هلدینگ فارس و خوزستان بر اساس فورمت بورس به تصویب رسید.
همچنین بر اساس سیاست های سهامدار اصلی (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی)هیچ گونه پاداشی برای اعضای هیات مدیره به تصویب نرسید.

نویسنده : admin

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما