کچاد

 

تقسیم ۷۰۰ ریال  سود هر سهم در مجمع عمومی عادی چادرملو

درآمد هر سهم در سال مالی ۱۳۹۷ نسبت به سال مالی ۱۳۹۶ به میزان ۴۵۶ ریال ، معادل ۱۲۱ درصد افزایش داشته است .

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور بیش از … درصد از سهامداران روز چهارشنبه  ۸ خرداد ۱۳۹۸ درمحل سالن تلاش، برگزار شد.

در این جلسه پس از انتخاب آقای دکتر قنبری مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری امید، بعنوان رئیس مجمع و ناظرین آقایان مرتضی علی اکبری نماینده شرکت توسعه معادن و فلزات و داوود حسنی زاده، نماینده سهام عدالت  و همچنین محمودی نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و بهرامیان نماینده موسسه حسابرسی رایمند و همکاران . مهندس محمود نوریان بعنوان مدیر عامل شرکت گزارشی از عملکرد و برنامه های اجرایی شامل عملیات استخراج ، تولید و فروش محصولات و طرح ها و برنامه های  سال جاری شرکت به اطلاع حاضران رساند.

 در ادامه جلسه گزارش بازرس قانونی در خصوص عملکرد هیات مدیره ، صورتهای مالی مشتمل بر ترازنامه ، سود و زیان و یادداشت های پیوست آن برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ قرائت و مجمع پس از استماع توضیحات هیات مدیره و بازرس قانونی به اتفاق آرا ضمن تائید عملکرد هیات مدیره ، صورتهای مالی و یادداشت های پیوست آن برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ را تصویب نمود و تصمیمات ذیل اتخاذ و مورد تصویب قرار گرفت .

۱-در ارتباط با تقسیم سود سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ مقرر گردید مبلغ  ۲۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال از کل سود شرکت در سال ۱۳۹۷ به مبلغ ۲۷ میلیارد ,۸۶۸ میلیون ریال، به ازای هر سهم ۷۰۰ ریال  بین سهامداران توزیع گردد.

۲ – اعضای هیات مدیره مشابه دوره قبل انتخاب گردیدند .

۳ – موسسه حسابرسی رایمند و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی ۱۳۹۸ انتخاب شده اند.

۴ – معاملات مشمول ماده ۱۲۹ لایحه اصلاحی قانون تجارت مورد تائید و تصویب قرار گرفت .

۵-حق حضور و پاداش هیات مدیره تعیین شد.

۶- روزنامه دنیای اقتصاد جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید

۷- مجمع مراتب  تقدیر خود را از زحمات هیات مدیره و کلیه کارکنان شرکت اعلام داشت

بر اساس همین گزارش مهندس نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ( سهامی عام) در گزارش عملکرد هیأت مدیره در سال ۱۳۹۷ – دست یابی به اهداف تولید فراتر از برنامه ، بهره برداری از کارخانه مگامدول احیای مستقیم و دیگر موفقیت ها را حاصل  تلاش کلیۀ کارکنان ، رهنمودها و همراهی صاحبان محترم سهام و سیاستهای متخذه توسط هیأت مدیره عنوان کرد و گفت : ایـن شـرکت در سال ۱۳۹۷ بـا اتخاذ تدابیر مناسب مشکلات پیش روی را  تا حد امکان برطرف نموده و در حصول  به اهداف پیش بینی شده، از جمله استفاده از حداکثر ظرفیت ساخت داخلِ لوازم، تجهیزات و قطعات یدکیِ مصرفی در مجتمع های معدنی و صنعتی ، بیش از  ۶۴ هزارو ۹۰۰ نفر ساعت  دوره هایِ آموزشی برای کارکنانِ امانی و پیمانکاران برگزار نموده است.

همچنین طی سال ۱۳۹۷ ، در تداوم برنامه های ارتباط صنعت با دانشگاه  ، دوره های کارآموزی دانشجویان دانشگاههای کشور ، در گرایشـهای استـخراج ، فـرآوری ، تولید ، برق و مکانیک در مجتمع های معدنی و صنعتی ، به میزان ۸ هزار و ,۸۴۲ نفر ساعت برگزار کرده است.

نویسنده : admin

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما